سبد خرید شما خالی است.

ارتباط با ما
محصولات
دسته بندی دوچرخه جاده
برند جاینت
مناسب برای
رنگ بندی
سایز بندی
 • m - متوسط
ویژگی ها
  توضیحات

  دوچرخه شهری جاینت مدل (2019) Contend SL 2

  دوچرخه شهری جاینت مدل (2019) Contend SL 2 با تنه آلومینیوم ALUXX سبک خود ، دوچرخه سواری جاده را به مرحله بالاتری ارتقا می دهد. این تنه که با استفاده از تکنولوژی آلومینیوم سبک Aluxx SL ساخته شده است، دارای ویژگی جئومتری متعادل است که سرعت و شتاب را همراه با اطمینان در سواری به دوچرخه سوار ارائه می دهد.

  در حالی که قسمت انتهایی عقب دوچرخه به منظور شتاب و سرعت طراحی شده، قسمت جلوی دوچرخه، برای قرار دادن دوچرخه سوار در یک موقعیت مطمئن در جهت راحتی و کنترل بیشتر، طراحی شده است. استفاده از تکنولوژی هایی از قبیل لوله زین کامپوزیت D-Fuse در این دوچرخه جاده، تسریع و اطمینان در رکاب زنی را به کاهش خستگی و افزایش راحتی دوچرخه سوار می افزاید.


  فاکتورهای کلیدی مثبت دوچرخه جاینت مدل (2019) Contend SL 2

  1. جئومتری متعادل

  تنه این دوچرخه به طور خاص برای ایجاد حس تعادل در دوچرخه سوار طراحی شده است که یک سواری مطمئن به همراه شتاب برای دوچرخه سوار به ارمغان می آورد. این ویژگی باعث می شود که دوچرخه هم در پیچ ها عملکرد خوبی داشته باشد و هم در مسیرهای ناهموار.

  2. کیفیت سواری

  طراحی خلاقانه لوله زین کامپوزیت D-Fuse این دوچرخه شهری، ضربه ها و لرزش های جاده را برای داشتن یک سواری نرم و مطمئن کاهش می دهد، راحتی دوچرخه سوار را بهبود می بخشد و خستگی ناشی از رکاب زدن را کاهش می دهد.

  3. کنترل

  ترمز این دوچرخه با داشتن پایه های صاف و اکسل جلو و عقب 12 میلی متری، باعث ایجاد کنترل بیشتر، حتی در هوای مرطوب و جاده های ناهموار، می شود.


  انتخاب سایز

  Contend-SL-2-Size-chart